Pendik escort

Google Nest Hub ve NEst Hub Max Netflix Desteğine Kavuştu!

ve Hub Max gibi Akıllı Ekranlar (Smart Display), yemek pişirirken size yardımcı olması için mutfağımıza, sabah hızlıca hava durumunu öğrenmek için yatağımızın yanına veya çocuk bezlerini değiştirirken YouTube videolarını izlemek için çocuğumuzun odasına yerleştirdiğimiz oldukça kullanışlı cihazlar.

Ama ne yazık ki bu akıllı ekranlar şimdiye kadar şovlarını oynatamıyorlardı. Ancak bu önemli eksiklik nihayet giderildi ve içeriğini doğrudan Google Nest Hub ve Hub Max cihazlarınızdan izlemenin tadını çıkaracağınızı artık müjdeleyebiliriz.

Gerçi hakkını yemeyelim, bu sınırlama Google’ın hatası değildi; zira Netflix sahip olduğu içeriği akıllı ekranlarda sunma planının olmadığını belirtmişti önceki dönemlerde. Neyse ki, şirket fikrini değiştirdi. Netflix sonunda akıllı ekranlara da hizmetini genişleterek rakipleri Hulu, HBO Max YouTube TV ve Disney+’ın yanına katılmış oluyor.

Henüz yapmadıysanız, Netflix hesabınızı Google Home veya Assistant uygulamalarını kullanarak bağlayabilirsiniz. Hub Max’iniz varsa, ortam oynatımını kontrol etmek için Hızlı Hareketleri ve Sesli Komutları da kullanabilirsiniz. Ellerinizi kullanamadığınız zamanlarda bu imkan büyük kolaylık yaratacaktır.

Henüz ülkemizde Google Nest Hub ve Hub Max’ın satışı olmasa da, yurtdışından getirme imkanı olanlar için oldukça faydalı olabilecek cihazlar. Bu eni özellik de kullanım alanları daha da genişletmiş oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir