Pendik escort

Gelecek Jenerasyon Xbox ve PC için Yeni Bir Forza Motorsport Oyunu Duyuruldu

Bugünkü Oyun Şovunda (Xbox Game Showcase) yeni bir oyunu kasım ayında çıkacak olan ve PC platformları için duyuruldu. Oyun-motoru kullanılarak hazırlanan duyuru trailer’ını aşağıda izleyebilirsiniz.

Çağ atlamış grafik ve animasyon kalitesi nedeniyle gözlerimizi ekrandan alamıyoruz

59 saniyelik videoda oyun içi görüntü kalitesi gerçekten inanılmaz güzellikte ve yeni jenerasyon Xbox’ın gücünü net olarak ortaya koyuyor. Yarış oyunları kategorisini yeniden şekillendirecek derecede sofistike grafikler ve hareket gerçekçiliği nedeniyle gözlerimize inanamıyor gibiyiz.

Yeni konsollar çok güçlü ama esas kozlar özgün oyunlar ile paylaşılacak

Yeni nesil konsollar gümbür gümbür geliyor. Hem Microsoft hem de Sony karşılaştırılabilir özelliklerde çok güçlü cihazlar sunacak ve sonrasında esas rekabet konsola özel oyun kalitesi alanında olacak. Forza Motorsport serisi önceki nesillerde çok oyun severe Xbox konsolu aldırtmıştı. Bakalım bu sefer de böyle mi olacak.

Bu arada Microsoft oldukça zengin bir oyun kolleksiyonu ile konsol lansmanı yapacaklarını vurgulayarak Sony’e de göz dağı vermeyi ihmal etmedi. Gelişmeleri sizlerle paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir