Android için en iyi 4 Telefon Numara Çevirici ve Rehber Uygulaması

Bu liste şu anda bir numaralı android telefon rehber çevirici, arama engelleme uygulamaları karşılaştırmasıdır. Son güvenlik açıkları ve uygulamalar dahil rehberler hakkında büyük ve genel bir bilgi kaynağıdır.

Dialer (telefon çevirici) uygulamaları ve rehber uygulamaları niş pazarın ana karakterleri olmasına rağmen üzerinde çok inceleme yapılmayan bir sektördür. Bununla birlikte play store da birçok uygulamaya sahip bir pazardır.

Aşağıdaki listede android için en iyi ve popüler rehber uygulamalarının incelemelerini bulacaksınız. İşte Android için en iyi telefon çevirici çevirici uygulamaları ve rehber uygulamaları.

Google Kişiler

Google Contacts, Google Kişiler yada Google Telefon Rehberi! Hangi şekilde adlandırsanızda farketmez. Her android de gömülü ve default (varsayılan) olarak gelen uygulama. Çok detaylı yazmamıza gerek olmadığını düşünüyoruz. Uygualamayı sildiyeniz google play den tekrar indirebilirsiniz.
Google Kişiler İndir

Addappt Uygulaması

Google Playden İndir
Addappt yetenekli bir rehber uygulamasıdır. Kişilerinizi hızlı bir şekilde arayabilmeniz ve yazabilmeniz de dahil olmak üzere, her zamanki şeylere sahiptir. Ayrıca, uygulama güncellemeler, fotoğraflar, emoji ve daha fazlası gibi bazı sosyal medya özelliklerini içerir. Bu kişi kişisel tutmak isteyenler için en iyisidir, ancak minimal bir kişi uygulaması arayanlar başka yerlere bakmak zorunda kalabilirler. Ayrıca adres defterinizi veya iletilerinizi sunucularında saklamıyorlar. Bu her zaman bir artıdır. Onun iniş ve çıkışları vardı, ama aslında yarı kötü değil.

Phone and Contacts – AGContacts, Lite edition

Google Playden İndir
AGContacts çift simli telefonlar dahil Rehber, Sık Kullanılanlar ve Çağrı Günlüğü yöneticisidir. Program tamamen özelleştirilebilir ve kullanıcı dostu bir arayüzü sahiptir. Uygulamayı kullananların çoğu android için en iyi rehber uygulamalarından birisi olduğunu belirtmektedir.

Phone and Contacts - AGContacts Android için Telefon Numara Çevirici

 

Simpler – Çevirici, Telefon ve Arama Engelleme

Google Playden İndir

Simpler Numara çeviri program android telefonunuz için en hızlı ve güçlü numara çeviricilerin başlarında gelir. Uygulama ile arayanın kimliğini görebilir, spam engelleme, akıllı rehber araması, T9 yazım yapabilirsiniz.Başlıca özellikleri arasındaki arayanı her zaman görme ile istenmeyenleri-bilinmeyen aramaları engelleyebilirsiniz. T9 çevirici ile isim yada numara girerek aradığınız kişiye hemen bulur ve hızlı arama yapabilirsiniz. En sık aranan kişilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Simpler Android Telefon Çevirici Arama Engelleyici

Daha Basit Kişiler, Çevirici ve Telefon

GOOGLE PLAY’DA İNDİR

Daha basit olan diğer bazı çevirici uygulamaları veya rehber uygulamaları kadar popüler değildir. Muhtemelen olmalı. Daha basit bir gelişmiş arayan kimliği, yinelenen kişileri kontrol etmek için fonksiyonlar, sosyal ağ desteği, 40’ın üzerinde tema ve daha fazlasını sunar. Ayrıca çağrı engelleme, çevrimdışı yedekleme ve kişi listenizi biraz temizleme araçları vardır. Uygulama, basit, iyi görünümlü bir Malzeme Tasarımı arayüzünde her şeyi yuvarlar. Buradaki bir hatadan başka bir şey yok aslında. Uygulama, uygulama içi satın alma yoluyla sunulan isteğe bağlı bir pro sürümü ile indirmek ücretsizdir.

Sizlerinde önerdiği uygulamalar varsa lütfen yorum kısmında belirtin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir