Pendik escort

Android En İyi Ekran Görüntü Alma Kaydetme Programları 2020

Android telefon ekranınızın görüntüsünü alıp kaydetmek için kullanabileceğiniz en iyi programlar. 2020‘ye damgasını vuran Android için en iyi 5 ekran kaydetme uygulaması listesi. Ekranı ister fotoğraf ister video olarak kaydedin!

Kullandığımız akıllı telefonlarda bazen ekranı video olarak kaydetmek isteyebiliriz. Gerek içerik üretmede, gerekse de bir sorunu halletme yöntemlerinde önemli ve uzun bir bilgiyi kaydetmek için özel programlara ihtiyaç vardır. Telefonumuzun ekranında yaptığımız işlemleri video olarak kaydederek sonrasında geri dönüp videoyu baz alarak aynı şeyleri yapabiliriz. Hatta günümüzde çoğu oyun ve uygulama incelemesi için bu ekran kayıt uygulamaları kullanılıyor. Bu yazımızda Android için kullanılabilecek ekran görüntüsü alma kayıt uygulamaları içinde en iyi 5 tanesini inceleyeceğiz.

2020 Android İçin En İyi 5 Ekran Görüntü Alma Kaydetme Uygulaması

Google Play Store üzerinden erişebileceğiniz ekran kaydetme uygulamaları içinde çeşitli özellikleri bakımından en hızlı, en kullanışlı ve olumlu yorum alan ilk 5 uygulamadan bahsedeceğiz. Uygulamaları verdiğimiz bağlantıları kullanarak akıllı telefonunuza kolayca indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mobizen Ekran Kaydedici

Listemize Mobizen uygulaması ile başlıyoruz. Az yer kaplayan ve ekranınızı tam boyutlu olarak kolayca kaydedebileceğiniz bu uygulama oldukça işlevsel. Full HD kayıt yapabildiğiniz uygulamada kaydettiğiniz videolar üzerinde oynamalar da yapabiliyorsunuz.

Mobizen
Mobizen uygulaması tanıtım resmi

Android 4.4 işletim sistemi ve üzerindeki akıllı telefonlarınızda kolayca kullanabileceğiniz Mobizen uygulaması aynı zamanda ücretsiz. Ayrıca Facecam özelliği ile telefon ekranınızı kaydederken aynı zamanda kendinizi de kaydedebiliyorsunuz. Uygulamanın en beğenilen ve işlevsel özelliği olduğunu söyleyebiliriz. Mobizen uygulamasını indirin.

Mobizen
Mobizen uygulaması Facecam özelliği
  • Ekran Kaydedici – InShot

Tek tık ile kolayca video kaydedebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız bu uygulama işinize oldukça yarayacaktır. Full HD video kaydedebileceğiniz uygulamada videolarınız filigransız bir şekile kaydediliyor. Süre sınırı olmayan ekran kaydetme uygulamasını ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Kayıt esnasında kayıt durdurma, duraklatma gibi işlemleri de tek tuşla yapabildiğiniz uygulama sesli kayıt için de kullanılabiliyor. Ekran Kaydedici uygulamasını Google Play Store üzerinden kolayca indirebilirsiniz.

Ekran Kaydedici - InShot
Ekran Kaydedici – InShot uygulaması ekran kayıt resmi
  • Ekran Video Kaydedici & Sesli Ekran Görüntüsü Alma

Yine Facecam özelliği bulunan uygulamalardan bir tanesiyle devam ediyoruz. Ayrıca Gamescreen adı verilen özelliği sayesinde uygulamayı oyun oynarken de oldukça kolay bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Ayrıca kaydettiğiniz videolar üzerinde dilediğiniz gibi ayarlamalar yapabiliyorsunuz. Videoyu kesmek, altyazı eklemek, müzik eklemek gibi düzenleme işlerini de bu uygulama ile kolayca yapabilirsiniz. Az yer kaplayan ve ücretsiz olan bu uygulama ekran kaydetme konusunda oldukça işlevsel bir kullanım sunuyor. Ekran Video Kaydedici uygulamasını indirin.

Ekran Video Kaydedici Gamescreen
Ekran Video Kaydedici uygulaması Gamescreen özelliği
Ekran Video Kaydedici Facecam
Ekran Video Kaydedici Uygulaması Facecam özelliği
  • Super Screen Recorder

Profesyonel ve ücretsiz bir şekilde ekran kaydı yapabildiğiniz Super Screen Recorder uygulaması kullanıcıları tarafından oldukça beğeniliyor. Filigransız ve sınırsız süreli video kaydedebildiğiniz uygulamanın kullanımı da oldukça basit. Yüksek kaliteli video çekmenin yanı sıra uygulama üzerinden çektiğiniz videoyu düzenleyebilirsiniz. Super Screen Recorder uygulamasını indirin.

Super Screen Recorder
Super Screen Recorder uygulaması ekran görüntüsü
  • ADV Screen Recorder

Listemizin sonunda ADV Screen Recorder uygulamasına yer verdik. Az yer kaplayan ve kayıt esnasında stabil çalışan uygulamanın en sevilen özelliği az ram kullanması. Uygulamayı kullanırken cihazınız yorulmuyor. Ayrıca videolarınıza basit bir şekilde metin de ekleyebilirsiniz. ADV Screen Recorder uygulamasını Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

ADV Screen Recorder
ADV Screen Recorder uygulaması kayıt ekranı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir