Pendik escort

Sızdırılan 360-Derece Videoya Göre Samsung Galaxy Note 20 Ultra Kavisli Ekrana Sahip!

Samsung’un yaklaşmakta olan Note serisi ile ilgili birçok ayrıntı duyuyoruz. Şirketin 5 Ağustos’ta gerçekleşmesi planlanan Galaxy Unpacked etkinliğinde beş yeni cihazı duyurması bekleniyor. Daha önce Galaxy Note 20‘nin düz bir ekrana sahip olacağına dair haberler çıkmıştı.

Evan Blass’ın Patreon‘da paylaşıma açtığı 360-derece videoda ise Galaxy Note 20 Ultra‘nın hafif kavisli bir ekrana sahip olacağını ortaya çıktı! Sızan videoda Mistik Bronz renginde bir cihaz her açıdan görülebilmekte.

Muhtemelen Samsung, Galaxy Note 20 Ultra‘nın kasasının olabilecek en incelikte olmasını istemiş. Bunu da çerçeveyle iç içe geçen kenarlara hafif bir kavis vererek yapmaktan daha iyi bir yol bulunmamakta sanırız. Bizler de zaten kasasının en azından Galaxy S20 serisi kadar ince olmasını bekliyoruz. Daha yakından bakmak için videoya göz atabilirsiniz.

Galaxy Note 20 Ultra‘nın diğer öne çıkan özellikleri kapsamında, arkadaki üçlü lensli bir kamera yer alıyor. Ana kameralar 108 MP. Ayrıca, periskop zoom kamera ve ultra geniş kamera da burada yer alıyor. Periskop zoom kamerası, bu yıl piyasaya sürülecek olan Note serisinin Ultra varyantına özel bir özellik.

Samsung’un Note serisinin yanında Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Tab S7 ve S7 +, Galaxy Buds Live ve Galaxy Watch 3’ü de duyurması bekleniyor.

5 Ağustos’u merakla bekliyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir